AndroidApkIndirPc  »  Klasik  »  COOKING DASH 2016
COOKING DASH 2016 PC İndir

COOKING DASH 2016 İndir PC

Tarih: 03 Þubat 2017
(329.697)
  • kategoriler: Klasik Oyunlar
  • Sunan: Glu
  • Mevcut Sürüm: 1.28.8
  • Gerektirir Android: 4.0.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.playfirst.cookingdashx

COOKING DASH 2016 PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan COOKING DASH 2016'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde COOKING DASH 2016 oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
COOKING DASH 2016 PC İndir
COOKING DASH 2016 Screenshot

Uygulama Açıklaması

COOKING DASH 2016 is a Klasik game developed by Glu. The latest version of COOKING DASH 2016 is 1.28.8. It was released on Feb 03,2017. You can download COOKING DASH 2016 1.28.8 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 329.697 users rating a average 4.2 of 5 about COOKING DASH 2016. Coming to join them and download COOKING DASH 2016 directly! COOKING DASH 2016 PC İndir, Flo, bu tempolu, yeni süre yönetim oyununda ünlü bir şef olarak televizyonda şöhret kazanıyor: Karşınızda COOKING DASH 2016!

Her egzotik restoranda menüdeki leziz yemekleri hazırlar, pişirir ve servis ederken becerilerini geliştir... Üstelik canlı stüdyo izleyicisi karşısında! Heyecanlı bölümlerde gelir kazanmaya çalışırken onların neşeyle alkışlamalarını ve nefeslerinin kesildiğini duyacaksın! Tuhaf müşteriler, süper yıldız VIP'ler, çok hızlı mutfak aksiyonu ve televizyon şöhreti seni bekliyor!

YEMEK PİŞİREREK YILDIZ OL!
Mutfakta koştururken ve çılgın müşteriler için yemek hazırlarken bu tempolu karmaşada kontrolü sağlamaya çalış! Mükemmel hizmetlerin karşılığında bahşiş topla ve gelir kazan! KADERİNDE MEGA ŞÖHRETLİ BİR TELEVİZYON ŞEFİ OLMAK VAR!

OYNAYABİLECEĞİN YÜZLERCE BÖLÜM!
Vegas temalı Biftek Talihi, çılgın Tako Treni ve egzotik Maceraperest Yemekler ve çok daha fazla benzersiz restoran programlarıyla tonlarca yemek pişirme eğlencesi!

TOPLA VE YÜKSELT!
Daha ünlü ve başarılı olmak ister misin? Topladığın geliri yemeklere ve mutfak aletlerine harca! Yepyeni ocaklar, süslü yemek istasyonları ve daha fazlasına yükselterek üç yıldızlı servis yap!

DAHA FAZLA MÜŞTERİ ÇEKMEK İÇİN MUHTEŞEM TARİFLER HAZIRLA!
Hazırlık Mutfağında özel Tarifler yap, müşterileri en sevdikleri yemeklerle çek! Seni ünlü yapacak, süper öğeler bırakacak ve yıldızını yükseltmeye devam ederken mega gelir kazandıracak özel güçler verecekler!

SÜPER ÜNLÜ OL!
SENİ ve inanılmaz yemek becerilerini görmeye gelen elit VIP'lerle dolu KENDİ PROGRAMINA başlarken şöhret ateşini körükle! MİLYONLARCA İZLEYİCİ önünde DÜNYANIN en havalı yemek partilerini düzenlerken ŞAN ve ŞÖHRET seni bekliyor! Televizyon Şefliği rüyan gerçeğe dönüşüyor!

ARKADAŞLARINLA OYNA!
Arkadaşlarınla hediyeler paylaş ve ilk sıraya geçmek için bitmeyen yarışmada rekabet et!

Üst düzey, üç boyutlu tablet oyunu!

HALA NE BEKLİYORSUN?!?
Maharetlerini göster, misafirlerin ve VIP'lerin aç karınları ve hassas egolarını doyur! ÜCRETSİZ Cooking Dash® 2016'yı hemen bugün indir!

Cooking Dash 2016 oynamak ücretsizdir, ancak ekstra öğe almak için gerçek para kullanmayı tercih edebilirsin.

Bu uygulamanın kullanımı, Glu Mobil Kullanım Şartları tarafından düzenlenir. Kişisel verilerin kullanılması ve toplanması Glu Mobil Gizlilik Politikası kurallarına tabidir. Bu iki belge www.glu.com adresinden görülebilir. Ek şartlar da uygulanabilir.

BİZİ
Twitter @glumobile
facebook.com/glumobile adreslerinden TAKİP EDİN
COOKING DASH 2016 bilgisayardan nasıl oynanır?:

COOKING DASH 2016’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda COOKING DASH 2016 oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, COOKING DASH 2016'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de COOKING DASH 2016'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza COOKING DASH 2016 indirebilirsiniz.
İndir : COOKING DASH 2016
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan COOKING DASH 2016’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden COOKING DASH 2016 heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

COOKING DASH 2016 1.28.8 İndir PC
( 03 Þubat 2017)
COOKING DASH 2016 1.24.18 İndir PC
( 15 Kasým 2016)
COOKING DASH 2016 1 İndir PC
( 22 Mart 2016)
COOKING DASH 2016 1.11.4 İndir PC
( 01 Þubat 2016)