AndroidApkIndirPc  »  Sağlık ve Fitness  »  AFITNY (A FIT NEW YOU)
AFITNY (A FIT NEW YOU) PC İndir

AFITNY (A FIT NEW YOU) İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(1)
  • kategoriler: Sağlık ve Fitness Uygulamalar
  • Sunan: Afitny.com LLC
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.3.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.app.p1493GA

AFITNY (A FIT NEW YOU) PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan AFITNY (A FIT NEW YOU)'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde AFITNY (A FIT NEW YOU) oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
AFITNY (A FIT NEW YOU) PC İndir
AFITNY (A FIT NEW YOU) Screenshot

Uygulama Açıklaması

AFITNY (A FIT NEW YOU) is a Sağlık ve Fitness app developed by Afitny.com LLC. The latest version of AFITNY (A FIT NEW YOU) is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download AFITNY (A FIT NEW YOU) Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1 users rating a average 5.0 of 5 about AFITNY (A FIT NEW YOU). Coming to join them and download AFITNY (A FIT NEW YOU) directly! AFITNY (A FIT NEW YOU) PC İndir, Egzersiz Tracker:
- Belirli kas grupları, çeşitli egzersizler, rep şemaları ve setleri için eğitim, size kardiyovasküler egzersiz izlemenize yardımcı olmak için tasarlanan ve maksimum ağırlık elde etti.
- Kolayca önceki egzersiz görüntülemek ve ilerlemeyi izlemek için izin verir.
- Adım açıklamaları ile adım, 75'in üzerinde öğretim egzersiz videoları içerir.
HEDEFLER ve İLERLEME:
- Oluşturma ve izleme hedefleri (büyük ya da küçük) motive kalmak ve ilerlemeyi izlemek için harika bir yoldur.
- Hedefler: Mevcut kalori alımı ve kalori harcama ile birlikte, bir başlangıç ​​ve bitiş tarihini girmek için izin verir. Ayrıca ilerleme bir tamamlanma yüzdesi ve güncelleme notları ile bu hedeflere güncellemek için yeteneği var.
- İlerleme: giriş akımı vücut ağırlığı, vücut yağ% çevresi ölçümlerinde, resim ilerleme ve kişiselleştirilmiş notlar yapmanızı sağlar.
SAĞLIK & FITNESS ÖĞRETICISI:
 - Bu öğretici yalnızca yeni başlayanlar yardımcı olmak için tasarlanmış, aynı zamanda yükleyici / sporcular ileri değil.
- Bu da dahil olmak üzere farklı konularda çeşitli kapsar:
  1. Takviyeler: Ön egzersiz, Sağlık & Sağlık, ve Post-egzersiz
  2. Gıda ve Beslenme: Makrolar ve Vitaminler ve mineraller
  3. Egzersiz Kılavuzu: Esneme Ağırlık Kaldırma, Devre Eğitim / pliometrik, / Miyofasial Yayın ve Kardiyovasküler Egzersiz.
GIDA JOURNAL:
- Kalori alımı Takip fitness hedefe ulaşma önemli bir parçasıdır.
- Eğer bir günlük bazda yiyorsun tam olarak ne izlemenize yardımcı olmak için girdi yemek ve bireysel besin öğeleri için size izin verir.
- Veritabanı makro besin eşlik ile 6.000 farklı besinler içerir.
BLOG / MAKALELER:
- Motive ve eğitimli tutmak için farklı konularda çeşitli kapsar.
- Konular şunlardır: Sağlık ve Fitness İpuçları, Egzersizler, Beslenme Önerileri, Yaşam Alışkanlıkları ve diğer birçok bilgilendirici konular.
*** TÜM BU AVANTAJLARI VE DAHA ALMAK İÇİN BİZİM APP İNDİRMEK! ***



AFITNY (A FIT NEW YOU) bilgisayardan nasıl oynanır?:

AFITNY (A FIT NEW YOU)’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda AFITNY (A FIT NEW YOU) oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, AFITNY (A FIT NEW YOU)'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de AFITNY (A FIT NEW YOU)'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza AFITNY (A FIT NEW YOU) indirebilirsiniz.
İndir : AFITNY (A FIT NEW YOU)
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan AFITNY (A FIT NEW YOU)’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden AFITNY (A FIT NEW YOU) heyecanına ulaşabilirsiniz.