AndroidApkIndirPc  »  Alışveriş  »  AliExpress Shopping App
AliExpress Shopping App PC İndir

AliExpress Shopping App İndir PC

Tarih: 19 Þubat 2017
(2.104.970)
  • kategoriler: Alışveriş Uygulamalar
  • Sunan: Alibaba.com Hong Kong Limited
  • Mevcut Sürüm: 5.2.0
  • Gerektirir Android: 4.0+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.alibaba.aliexpresshd

AliExpress Shopping App PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan AliExpress Shopping App'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde AliExpress Shopping App oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
AliExpress Shopping App PC İndir
AliExpress Shopping App Screenshot

Uygulama Açıklaması

AliExpress Shopping App is a Alışveriş app developed by Alibaba.com Hong Kong Limited. The latest version of AliExpress Shopping App is 5.2.0. It was released on Feb 19,2017. You can download AliExpress Shopping App 5.2.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 2.104.970 users rating a average 4.4 of 5 about AliExpress Shopping App. Coming to join them and download AliExpress Shopping App directly! AliExpress Shopping App PC İndir, Her şeyi tek bir yerden hiç satın almak istediniz mi, bir kereliğine? Tam da sizin için bir uygulama geliştirdik! İnanılmaz fiyatlara binlerce marka ve milyonlarca ürünle, AliExpress bilenlerin kullanılacağı tek uygulamadır.

Evden sağlığa, teknolojiden oyuncaklara, spordan ayakkabılara (artı en yeni moda ürünlerine) kadar şimdi en yeni gelenler arasından her gün alışveriş yapın. Ve fırsatlarımızı da unutmayalım! Flaş ve süper indirimlerden kuponlara ve daha bir çoğuna tek kaydırmayla en iyi fiyatlara en iyi ürünleri alabilirsiniz.

AliExpress'te alışveriş yapmayı sevmek için sayısız neden bulunur, işte burada favorilerimizden birkaçını veriyoruz:

• Milyonlarca şık ve benzersiz ürün
• Kolay arama – böylelikle istediğinizi çabucak bulabilirsiniz
• Kuponlar, indirimler, flaş ve süper indirimler, böylece her zaman en iyi fiyatı alacaksınız
• Ürünlerimizin %75'inin üzerinde ücretsiz sevkiyat
• Sipariş yönetimi ve otomatik sevkiyat bildirimleri
• Tüm satın almalarınız üzerinden Alıcı Koruması
• Güvenli çevrimiçi ödemeler
• Özellikle sizin için seçilen ürünlerle kişiselleştirilmiş yayınlar

Dil Desteği
Biz küreseliz ve tabii ki uygulamamız da! İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Bahasa Endonezce, Tayca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, İbranice, Korece, Polonyaca, Hollandaca, Arapça, Vietnamca, Japonca ve Ukraynaca dillerini destekleriz.

Para Birimi Desteği
Uygulamamız şu anda ödeme için sekiz farklı para birimini (Euro, ABD Doları, Kanada Doları, Avustralya Doları, Japon Yeni, İngiliz Sterlini, Rus Rublesi ve İsveç Kronu) ve ayrıca göz atma için ilave altı para birimini destekler (Brezilya Reali, Hint Rupisi, Ukrayna Grivnası, Endonez Rupiahı, Meksika Pezosu ve Türk Lirası).

Bize Ne Düşündüğünüzü Söyleyin
Bizi beğendiniz mi? Bizi seviyor musunuz? AliExpress uygulamasından yeterince yararlanamadınız mı? Bize bildirin! Düşüncelerinizi duymaktan memnun olacağız. Artı, uygulamamızı kullanırken geliştirilecek alanlar olduğunu düşünüyorsanız, bunu da bize söyleyin! Tüm geribildirimleri ciddiye alıyor ve sürekli geliştirme için kullanıyoruz. "Daha Fazla" ardından "Uygulama Önerisi"ne dokunarak uygulamadan bize ulaşın.
AliExpress Shopping App bilgisayardan nasıl oynanır?:

AliExpress Shopping App’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda AliExpress Shopping App oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, AliExpress Shopping App'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de AliExpress Shopping App'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza AliExpress Shopping App indirebilirsiniz.
İndir : AliExpress Shopping App
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan AliExpress Shopping App’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden AliExpress Shopping App heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

AliExpress Shopping App 5.2.0 İndir PC
( 19 Þubat 2017)
AliExpress Shopping App 5.1.7 İndir PC
( 15 Þubat 2017)
AliExpress Shopping App 5.0.8 İndir PC
( 22 Kasým 2016)
AliExpress Shopping App 1 İndir PC
( 13 Mart 2016)