AndroidApkIndirPc  »  Klasik  »  Angry Birds 2
Angry Birds 2 PC İndir

Angry Birds 2 İndir PC

Tarih: 08 Þubat 2017
(1.884.930)
  • kategoriler: Klasik Oyunlar
  • Sunan: Rovio Entertainment Ltd.
  • Mevcut Sürüm: 2.12.2
  • Gerektirir Android: 4.1+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.rovio.baba

Angry Birds 2 PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Angry Birds 2'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Angry Birds 2 oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Angry Birds 2 PC İndir
Angry Birds 2 Screenshot

Uygulama Açıklaması

Angry Birds 2 is a Klasik game developed by Rovio Entertainment Ltd.. The latest version of Angry Birds 2 is 2.12.2. It was released on Feb 08,2017. You can download Angry Birds 2 2.12.2 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1.884.930 users rating a average 4.5 of 5 about Angry Birds 2. Coming to join them and download Angry Birds 2 directly! Angry Birds 2 PC İndir, Angry Birds tüm zamanların en büyük mobil oyununun devamıyla tekrar karşınızda! Angry Birds 2 heyecan verici grafiklerle, zorlayıcı çok aşamalı seviyelerle, entrikacı patron domuzlarla ve daha da fazla yıkımla sapanlı oyun yeni bir çağını başlatıyor.

KUŞUNU SEÇ!
En üst düzey sapan stratejisi – bir sonraki fırlatışta hangi kuşu fırlatacağını SEN seçebilirsin! “Bu işi kolaylaştırıyor, değil mi?” YANLIŞ! Yumurtaların çırpılmış yumurtaya dönüşmesini istemiyorsan akıllıca seçim yapman gerekiyor. Artı, blokları imha ederek, yıkım ölçeri doldurabilir ve böylece ekstra kuşlar kazanabilirsin!

YENİ ÇOK AŞAMALI SEVİYELER!
Domuz Adasını daha önce hiç böyle görmedin – dudak uçuklatan heyecan verici seviyeler egzotik bitkileri, acayip ayrıntıları ve çok sayıda tehlikeyi beraberinde getiriyor. Ve bu yaramaz domuzlar bocalama kulelerini tam da senin gaganın altında kurdukları için çok sayıda seviye çoklu aşamalardan oluşuyor. Uh oh.

MUHTEŞEM BÜYÜLER!
Tipiler, Acı Biberler, Altın Ördekler ve diğer acayip büyüler sana o üçkağıtçı domuzlara karşı ek bir avantaj sağlıyor. Ve gerçekten yardıma ihtiyacın olduğunda tahmin et bakalım kim domuz patlatan bir rol oynuyor? Evet, doğru, sardalya seven Kudretli Kartal bu. Yaşasın!

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKU!
Dünyanın her yerinden gelen oyunculara Arenada meydan oku ve en müthiş kuş fırlatıcısının kim olduğunu gör. Her gün yeni turnuvalar oyna, kuşlarının seviyesini yükseltmek için kuş tüyü kazan ve gezegendeki en zorlu rakiplerle yüzleş. Oyun yüzü!

PATRON DOMUZLARI YEN!
Domuz Adasında gerçek anlamda kötü adamlar var ve onları yenmek için senin kuş fırlatma becerilerine ihtiyaç duyuluyor. Reis Domuz, Şef Domuz ve alçak Kral Domuz senin yumurtalarını saklamak için her şeyi yapmaya hazırlar. Onlara müsaade edecek misin? Domuzlara bir ders vermenin zamanı geldi.

-----------------------------
Keşfet:
https://www.angrybirds.com/
Takip et:
https://www.facebook.com/angrybirds
https://twitter.com/AngryBirds
-----------------------------

Angry Birds 2 oyununu oynamak ücretsizdir ancak uygulama için satın alma seçenekleri mevcuttur. İster öyle ister böyle, o üçkağıtçı domuzlara yıkım yağdırmaya hazır ol!

Bu oyuna şunlar dahil olabilir:
- 13 yaşının üzerinde olanlar için sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
- Herhangi bir web sayfasının açılması potansiyelini beraberinde getiren, oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen internete doğrudan bağlantılar
- Rovio veya üçüncü tarafların ürünlerinin reklamları

Bu oyun internet bağlantısı gerektirir ve buna bağlı olarak veri transferi ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk defa oynandığı zaman, ek içeriklerin bir kereliğine indirilmesi söz konusu olur.

Kullanım Şartları: http://www.rovio.com/eula
Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy
Angry Birds 2 bilgisayardan nasıl oynanır?:

Angry Birds 2’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Angry Birds 2 oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Angry Birds 2'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Angry Birds 2'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Angry Birds 2 indirebilirsiniz.
İndir : Angry Birds 2
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Angry Birds 2’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Angry Birds 2 heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Angry Birds 2 2.12.2 İndir PC
( 08 Þubat 2017)
Angry Birds 2 2.10.0 İndir PC
( 26 Ekim 2016)
Angry Birds 2 2.5.0 İndir PC
( 10 Þubat 2016)