AndroidApkIndirPc  »  Eğlence  »  Birthday Photo Frame
Birthday Photo Frame PC İndir

Birthday Photo Frame İndir PC

Tarih: 30 Nisan 2017
(1.000)
  • kategoriler: Eğlence Uygulamalar
  • Sunan: Melaaniao Developers
  • Mevcut Sürüm: 1.0
  • Gerektirir Android: 3.2+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.melaaniao.birthdayphoto.frame

Birthday Photo Frame PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Birthday Photo Frame'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Birthday Photo Frame oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Birthday Photo Frame PC İndir
Birthday Photo Frame Screenshot

Uygulama Açıklaması

Birthday Photo Frame is a Eğlence app developed by Melaaniao Developers. The latest version of Birthday Photo Frame is 1.0. It was released on Apr 30,2017. You can download Birthday Photo Frame 1.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1.000 users rating a average 5.0 of 5 about Birthday Photo Frame. Coming to join them and download Birthday Photo Frame directly! Birthday Photo Frame PC İndir, Arkadaşlarınız, aileniz veya en müthiş ve havalı app Doğum Fotoğraf Çerçeveleri ile sadece birkaç dakika içinde sevdikleriniz için en ilginç doğum günü fotoğrafları süsleyin.

Güzel ve hoş bir fotoğraf yaparak unutulmaz doğum kurtaralım. Doğum Fotoğraf Çerçeveleri size çok fotoğraf çerçeveleri sağlar. Kolayca dikkat çekici fotoğrafları oluşturabilirsiniz.

Kendi mutlu yıllar kartları olun! Fotoğraflarınızı ve Selfie'ler güzelleştirin iyi Doğum Fotoğraf Çerçeveleri HD ile onları tamamlamayı ve mutluluk anları unutulmaz kılmak.

Bu Doğum Fotoğraf Android için Çerçeve ücretsiz fotoğraf editörü sevdiğiniz insanlar için mükemmel bir hediye - eğer misafirler için en iyi doğum günü davetiyeleri yapmak ve hepsi gelecek emin olabilirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçıların gerek kalmadan aile fotoğraf albümleri, çocuklar ya da bebek fotoğraf albümleri veya aşkının fotoğraf albümleri için güzel resimler oluşturmak için uygulamayı kullanın.

Özellikler :

- galerisinden fotoğrafları seçin veya kameradan yeni bir fotoğraf çekin.
- koleksiyonundan çerçevesini seçin.
- Frame için uygulayın.
- Malzeme tasarımı ile Kullanıcı Dostu arayüzü.
- Parlaklık özelliği de mevcuttur.
- Senin Fotoğraf Out Yakınlaştır Ve Yakınlaştırma.
- Sola ve sağa döndürülür fotoğraf.
- Senin Sd kartta Doğum Klasör Kaydet Oluşturma.
- Kaydet butonuna tıklayın.
- Sosyal Medya içindeki Oluşturma paylaşın.Birthday Photo Frame bilgisayardan nasıl oynanır?:

Birthday Photo Frame’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Birthday Photo Frame oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Birthday Photo Frame'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Birthday Photo Frame'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Birthday Photo Frame indirebilirsiniz.
İndir : Birthday Photo Frame
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Birthday Photo Frame’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Birthday Photo Frame heyecanına ulaşabilirsiniz.