AndroidApkIndirPc  »  Aksiyon  »  Block Strike
Block Strike PC İndir

Block Strike İndir PC

Tarih: 18 Þubat 2017
(184.561)
  • kategoriler: Aksiyon Oyunlar
  • Sunan: Rexet Studio
  • Mevcut Sürüm: 3.8.0
  • Gerektirir Android: 4.0+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.rexetstudio.blockstrike

Block Strike PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Block Strike'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Block Strike oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Block Strike PC İndir
Block Strike Screenshot

Uygulama Açıklaması

Block Strike is a Aksiyon game developed by Rexet Studio. The latest version of Block Strike is 3.8.0. It was released on Feb 18,2017. You can download Block Strike 3.8.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 184.561 users rating a average 4.4 of 5 about Block Strike. Coming to join them and download Block Strike directly! Block Strike PC İndir, Oyunun amacı basittir - kazan. Ne olursa olsun ne kadar, ya da sadece ne - kazan. diğer oyuncular ve arkadaşları ile birlikte çekim kendinizi deneyin. Onun deri değiştirmek, yükseltmek, silah satın karakterinizin görünümünü değiştirin.

Aç vakalar ve almak :
- Paraları
- Altın paralar
- Gizli silahlar

Ve silah derileri :
- Normal kalite
- Temel kalite
- Profesyonel kalitede
- Efsanevi kalite

gibi modları oynamak :
- Team Deathmatch
- Ölüm Run
- Gun Game
- Açlık Oyunları
- Zombie Survival
- Bunny Hop
- Bıçak Modu
- AWP modu
- Hunter
- Rastgele
- Ölüm Maçı
- Tepenin Kralı
- Arena
- Bir tek
- Juggernaut
Block Strike bilgisayardan nasıl oynanır?:

Block Strike’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Block Strike oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Block Strike'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Block Strike'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Block Strike indirebilirsiniz.
İndir : Block Strike
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Block Strike’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Block Strike heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Block Strike 3.8.0 İndir PC
( 18 Þubat 2017)
Block Strike 3.7.8 İndir PC
( 04 Þubat 2017)
Block Strike 3.5.5 İndir PC
( 14 Kasým 2016)