AndroidApkIndirPc  »  Kişiselleştirme  »  Brick Wallpapers
Brick Wallpapers PC İndir

Brick Wallpapers İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(1)
  • kategoriler: Kişiselleştirme Uygulamalar
  • Sunan: appsone
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.3.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.andromo.dev565496.app547954

Brick Wallpapers PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Brick Wallpapers'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Brick Wallpapers oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Brick Wallpapers PC İndir
Brick Wallpapers Screenshot

Uygulama Açıklaması

Brick Wallpapers is a Kişiselleştirme app developed by appsone. The latest version of Brick Wallpapers is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Brick Wallpapers Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1 users rating a average 5.0 of 5 about Brick Wallpapers. Coming to join them and download Brick Wallpapers directly! Brick Wallpapers PC İndir, Telefonunuz için bir çok serin Tuğla duvar kağıtları.

Özellikler:
- Kullanım ana ekran Widget duvar kağıdı ayarlarına erişmek için.
- En iyi aldı koleksiyonun Son & Büyük arka
- Çevrimdışı Duvar Kağıtları - sık kaydetme nerede olursanız onları geçmek için çevrimdışı duvar kağıtları.

Eğer Wallpaper isterseniz, bir yorum bırakın ve diğer ücretsiz uygulamalar göz atın.

Etiketler: Tuğla Duvar, duvar kağıdı, TuğlaBrick Wallpapers bilgisayardan nasıl oynanır?:

Brick Wallpapers’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Brick Wallpapers oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Brick Wallpapers'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Brick Wallpapers'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Brick Wallpapers indirebilirsiniz.
İndir : Brick Wallpapers
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Brick Wallpapers’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Brick Wallpapers heyecanına ulaşabilirsiniz.