AndroidApkIndirPc  »  Verimlilik  »  Cashless Osmanabad
Cashless Osmanabad PC İndir

Cashless Osmanabad İndir PC

Tarih: 12 Þubat 2017
(4)
  • kategoriler: Verimlilik Uygulamalar
  • Sunan: NIC eGov Mobile Apps
  • Mevcut Sürüm: 1.0
  • Gerektirir Android: 4.1+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: nic.osmanabad.mservices

Cashless Osmanabad PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Cashless Osmanabad'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Cashless Osmanabad oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Cashless Osmanabad PC İndir
Cashless Osmanabad Screenshot

Uygulama Açıklaması

Cashless Osmanabad is a Verimlilik app developed by NIC eGov Mobile Apps. The latest version of Cashless Osmanabad is 1.0. It was released on Feb 12,2017. You can download Cashless Osmanabad 1.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 4 users rating a average 5.0 of 5 about Cashless Osmanabad. Coming to join them and download Cashless Osmanabad directly! Cashless Osmanabad PC İndir, tedavülden kaldırma sonra ülkenin köşe ve köşe insanlar nakitsiz işlemlerin fikrine ısınmaya başlıyor. kırsal kitlelere online işlem farklı modları hakkında daha fazla bilgi sağlamak amacıyla, birinci-of-onun-tür mobil uygulama Osmaniye ilçesinde tarafından başlatılmıştır. kullanıcı dostu uygulama Nakitsiz Osmaniye mobil cüzdan, Birleştirilmiş Ödeme Arayüzü (UPI), mobil bankacılık, Yapılandırılmamış Ek Hizmet Veri (USSD) ve Aadhaar Etkin Ödeme Sistemi (AEPS) kullanarak ödemeler hakkında derinlemesine bilgi paylaşımı için geliştirilmiştir. Aynı zamanda nakitsiz ekonomisini elde etmek için hükümet tarafından teşvik edilmekte, diğer yeni araçlar ve caddeler arasında mikro ATM, mobil bankacılık ve banka ön ödemeli kartlar hakkında bilgi sağlar. Farklı dijital ödeme ağ geçitleri ve kurulumu ve bunları etkinleştirmek için yolları hakkında mobil uygulama bilgilerini paylaşır. Uygulama her araç ve gerekli işlem maliyeti tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi taşır. Biz de bu tür operatörlerin sayısı için fon transferi ve hizmet kapsamı sınırları olarak daha fazla ayrıntı dahil etmişlerdir.

Bununla beraber, collectorate Osmaniye Hizmet Sunumu erişilebilirliği, kolaylık ve zamanında sağlanması için Citizen (G2C) Hükümet için Tek Pencere Service Delivery Kanallar yaygın. Bu APP üzerinden e-Hizmetler Teslim yukarıdaki vizyonu gerçekleştirmek için collectorate Osmaniye tarafından başlatılan bir stratejidirCashless Osmanabad bilgisayardan nasıl oynanır?:

Cashless Osmanabad’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Cashless Osmanabad oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Cashless Osmanabad'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Cashless Osmanabad'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Cashless Osmanabad indirebilirsiniz.
İndir : Cashless Osmanabad
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Cashless Osmanabad’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Cashless Osmanabad heyecanına ulaşabilirsiniz.