AndroidApkIndirPc  »  Macera Oyunları  »  Criminal Case
Criminal Case PC İndir

Criminal Case İndir PC

Tarih: 04 Kasým 2016
(3.099.249)
  • kategoriler: Macera Oyunları Oyunlar
  • Sunan: Pretty Simple
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 4.0+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.prettysimple.criminalcaseandroid

Criminal Case PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Criminal Case'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Criminal Case oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Criminal Case PC İndir
Criminal Case Screenshot

Uygulama Açıklaması

Criminal Case is a Macera Oyunları game developed by Pretty Simple. The latest version of Criminal Case is Cihaza göre değişir. It was released on Nov 04,2016. You can download Criminal Case Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 3.099.249 users rating a average 4.5 of 5 about Criminal Case. Coming to join them and download Criminal Case directly! Criminal Case PC İndir, Criminal Case: 1 Numaralı ÜCRETSİZ saklı nesne oyunu! Cinayet vakaları çözmeye hazır mısın? Hemen indir ve Rosa Wolf'u kimin öldürdüğünü keşfet...

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için Grimsborough Polisi'ne eşlik et. İpuçlarını bulmak için suç mahallerini araştır, şüphelileri sorgula ve katilleri yakalamak için bulguları analiz et. Dedektiflik becerilerini ispatlamaya hazır mısın?

ÖZELLİKLER
• Tehlikeli ve yozlaşmış bir şehirde suç mahallerini araştır
• Gelmiş geçmiş en iyi dedektif olmak için arkadaşlarınla oyna
• Kanıt bulmak için ipuçlarını incele ve örnekleri analiz et
• Tanıkları ve şüphelileri sorgula
• Katili adalete teslim et

LÜTFEN DİKKAT: Criminal Case, oynaması ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun öğeleri, gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamıza göre Criminal Case'i indirmek veya oynamak için en az 13 yaşında olmalısınız.

Kullanım Koşulları: http://www.prettysimplegames.com/terms-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.prettysimplegames.com/privacy-policy
Criminal Case bilgisayardan nasıl oynanır?:

Criminal Case’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Criminal Case oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Criminal Case'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Criminal Case'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Criminal Case indirebilirsiniz.
İndir : Criminal Case
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Criminal Case’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Criminal Case heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Criminal Case Cihaza göre değişir İndir PC
( 04 Kasým 2016)
Criminal Case Cihaza göre değişir İndir PC
( 26 Ocak 2016)