AndroidApkIndirPc  »  Kişiselleştirme  »  Devre Klavyesi Teması
Devre Klavyesi Teması PC İndir

Devre Klavyesi Teması İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(114)
  • kategoriler: Kişiselleştirme Uygulamalar
  • Sunan: Panda Keyboard Theme
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 4.0.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: circuit.tech.panda.keyboard.theme

Devre Klavyesi Teması PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Devre Klavyesi Teması'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Devre Klavyesi Teması oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Devre Klavyesi Teması PC İndir
Devre Klavyesi Teması Screenshot

Uygulama Açıklaması

Devre Klavyesi Teması is a Kişiselleştirme app developed by Panda Keyboard Theme. The latest version of Devre Klavyesi Teması is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Devre Klavyesi Teması Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 114 users rating a average 4.6 of 5 about Devre Klavyesi Teması. Coming to join them and download Devre Klavyesi Teması directly! Devre Klavyesi Teması PC İndir, Dijital Devre Mavi Teknoloji normal yazmayı hayata geçiriyor

Dijital Devre Mavi Teknoloji, güzel Dijital Devre Mavi Teknoloji duvar kağıtları ve Dijital Devre Mavi Teknoloji uygulama simgeleri olan bir Klavye temasıdır. Bu güzel klavye teması özellikle Dijital Devre Mavi Teknoloji sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Android telefonunuza biraz tarz katmak için Dijital Devre Mavi Teknoloji temasını ücretsiz indirip uygulayın. Telefonunuz ister Samsung ister Huawei olsun, Dijital Devre Mavi Teknoloji size daha hızlı ve sorunsuz bir mobil işletim deneyiminin keyfini çıkarmanıza izin vermek için tasarlanmıştır.

Dijital Devre Mavi Teknoloji Nasıl Uygulanır?
Not: Panda Keyboard'ın kurulması GEREKİR

1) Dijital Devre Mavi Teknoloji temasını indirin, YÜKLE düğmesine dokunun.
2) Google Play Store üzerinden "Panda Keyboard" temasını indirin. Eğer "Panda Keyboard" zaten kuruluysa, lütfen UYGULA düğmesine dokunun.
3) "Panda Keyboard" kurulup uygulandıktan sonra, Dijital Devre Mavi Teknoloji teması telefonunuza otomatik olarak yüklenecektir.

Özellikler:

Tema Merkezi: teknik, temel, hoş, kristal, altın, pembe ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm tema kategorilerini bulun. Sevdiğiniz tüm temaları Panda Keyboard tema merkezinde bulabilirsiniz.

Hareketli temalar: her türlü hareketli efektlerle telefonunuzu eşsiz kılın.

Tuşlu arama temaları: Farklı temalarla klavyenizin tuşlu aramasını kişiselleştirin. Piyano temamızla yazarken bir piyanist olun veya Mekanik Klavye temamızın daktilo tonuyla eskilere gidin. Keşfetmeniz için sizi bekleyen çok daha fazla tema var.

Kişiselleştirilebilir yazı tipleri: Her tema kendisiyle eşleşen yazı tipi tarzıyla geliyor ve böylece seçtiğiniz temayı daha dolu tecrübe edebilirsiniz. Gelecekte çok daha fazla yazı tipi tarzı mevcut olacak ve böyle sevdiğiniz yazı tipini bulmanız garanti olacak.

İşlev tuşları: Panda Keyboard, farklı temalar kullanarak işlev tuşlarınızı kişiselleştirmenize izin verir.

Geniş emoji seçimi: Sözcüklerin hislerinizi ifade etmek için yetersiz olduğunu hissettiğinizde bir emoji göndermeye çalışın! Geniş bir emoji seçimi sohbetlerinize daha çok keyif katmak için Panda Keyboard üzerinde sizin için önceden kuruludur!Devre Klavyesi Teması bilgisayardan nasıl oynanır?:

Devre Klavyesi Teması’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Devre Klavyesi Teması oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Devre Klavyesi Teması'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Devre Klavyesi Teması'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Devre Klavyesi Teması indirebilirsiniz.
İndir : Devre Klavyesi Teması
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Devre Klavyesi Teması’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Devre Klavyesi Teması heyecanına ulaşabilirsiniz.