AndroidApkIndirPc  »  Macera Oyunları  »  Exploration Lite
Exploration Lite PC İndir

Exploration Lite İndir PC

Tarih: 14 Ocak 2015
(1.942.852)
  • kategoriler: Macera Oyunları Oyunlar
  • Sunan: Andrzej Chomiak
  • Mevcut Sürüm: 1.3.3
  • Gerektirir Android: 2.3.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.explorationbase.ExplorationLite

Exploration Lite PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Exploration Lite'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Exploration Lite oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Exploration Lite PC İndir Exploration Lite PC İndir Exploration Lite PC İndir Exploration Lite PC İndir Exploration Lite PC İndir
Exploration Lite Screenshot

Uygulama Açıklaması

Exploration Lite is a Macera Oyunları game developed by Andrzej Chomiak. The latest version of Exploration Lite is 1.3.3. It was released on Jan 14,2015. You can download Exploration Lite 1.3.3 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1.942.852 users rating a average 3.8 of 5 about Exploration Lite. Coming to join them and download Exploration Lite directly! Exploration Lite PC İndir, Kendi temel, mayın, kale ya da ne olursa olsun hayal kurmak!

Editörü, bina hareketli ve 3D ortamda arazi dönüşüm sağlar - keşif bir oyundur.

Minecraft oyun esinlenerek.

*** NOT ***

1.. Exploration Lite Exploration oyunu ücretsiz bir sürümüdür.

2.. Oyunun tam sürümü tasarruf sağlar ve yük oyunu devlet.
Exploration Lite bilgisayardan nasıl oynanır?:

Exploration Lite’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Exploration Lite oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Exploration Lite'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Exploration Lite'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Exploration Lite indirebilirsiniz.
İndir : Exploration Lite
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Exploration Lite’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Exploration Lite heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Exploration Lite 1.3.3 İndir PC
( 14 Ocak 2015)
Exploration Lite 1.3.3 İndir PC
( 13 Ocak 2015)