AndroidApkIndirPc  »  Araçlar  »  Google Çeviri
Google Çeviri PC İndir

Google Çeviri İndir PC

Tarih: 24 Ocak 2017
(4.553.865)
  • kategoriler: Araçlar Uygulamalar
  • Sunan: Google Inc.
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: Cihaza göre değişir
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.google.android.apps.translate

Google Çeviri PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Google Çeviri'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Google Çeviri oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Google Çeviri PC İndir
Google Çeviri Screenshot

Uygulama Açıklaması

Google Çeviri is a Araçlar app developed by Google Inc.. The latest version of Google Çeviri is Cihaza göre değişir. It was released on Jan 24,2017. You can download Google Çeviri Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 4.553.865 users rating a average 4.4 of 5 about Google Çeviri. Coming to join them and download Google Çeviri directly! Google Çeviri PC İndir, • Klavyeyle yazarak 103 dil arasında çeviri yapın
• Dokun Çevir: Herhangi bir uygulamadaki metni kopyalayın, çevirisini açılan pencerede görün
• Çevrimdışı: İnternet bağlantısı olmadan 52 dilde çeviri yapın
• Anında kamera çevirisi: 29 dilde metni anında çevirmek için kameranızı kullanın
• Kamera Modu: 37 dilde daha yüksek kalitede çeviri için metnin fotoğraflarını çekin
• Konuşma Modu: 32 dilde iki yönlü anında konuşma çevirisi
• El Yazısı: 93 dilde, klavye kullanmak yerine karakterler çizin
• Deyimler Sözlüğü: Herhangi bir dilde ileride başvurmak üzere çevirilere yıldız verin ve kaydedin

Çevirinin desteklendiği dil çiftleri:
Afrika Dili, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Baskça, Belarusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Burmaca, Cava Dili, Cebuano, Chicheva, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danca, Endonezya Dili, Ermenice, Esperantoca, Estonyaca, Farsça, Felemenkçe, Filipince, Fince, Fransızca, Frizon Dili, Galce, Galiçyaca, Gücerat Dili, Gürcüce, Habeşçe, Haiti Creole Dili, Hausa Dili, Havai Dili, Hırvatça, Hintçe, Hmong Dili, Hosa, İbranice, İgbo Dili, İngilizce, İrlandaca, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, İzlandaca, Japonca, Kamboçyaca, Kannada, Katalanca, Kazakça, Kırgızca, Korece, Korsika Dili, Kuzey İskoç Dili, Kürtçe, Laoca, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Lüksemburgca, Macarca, Madagaskar Dili, Makedonca, Malayalam, Malezya Dili, Malta Dili, Maori Dili, Marathi, Moğolca, Nepalce, Norveççe, Özbekçe, Pencap Dili, Peştuca, Portekizce, Romence, Rusça, Samoaca, Sesotho Dili, Seylanca, Shona, Sırpça, Sint, Slovakça, Slovence, Somalice, Sundanizce, Svahili Dili, Tacikce, Tamil, Tay Dili, Telugu Dili, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yidce, Yoruba, Yunanca, Zulu
Google Çeviri bilgisayardan nasıl oynanır?:

Google Çeviri’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Google Çeviri oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Google Çeviri'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Google Çeviri'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Google Çeviri indirebilirsiniz.
İndir : Google Çeviri
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Google Çeviri’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Google Çeviri heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Google Çeviri Cihaza göre değişir İndir PC
( 24 Ocak 2017)
Google Çeviri Varies with device İndir PC
( 26 Ekim 2016)
Google Çeviri Varies with device İndir PC
( 14 Ekim 2015)