AndroidApkIndirPc  »  Eğlence  »  Google Play Oyunlar
Google Play Oyunlar PC İndir

Google Play Oyunlar İndir PC

Tarih: 18 Kasým 2016
(3.883.593)
  • kategoriler: Eğlence Uygulamalar
  • Sunan: Google Inc.
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: Cihaza göre değişir
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.google.android.play.games

Google Play Oyunlar PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Google Play Oyunlar'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Google Play Oyunlar oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Google Play Oyunlar PC İndir
Google Play Oyunlar Screenshot

Uygulama Açıklaması

Google Play Oyunlar is a Eğlence app developed by Google Inc.. The latest version of Google Play Oyunlar is Cihaza göre değişir. It was released on Nov 18,2016. You can download Google Play Oyunlar Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 3.883.593 users rating a average 4.1 of 5 about Google Play Oyunlar. Coming to join them and download Google Play Oyunlar directly! Google Play Oyunlar PC İndir, Google Play Oyunlar uygulamasıyla oyunlar daha da eğlenceli. Arkadaşlarınızla rekabet edin, başarılarınızı izleyin ve istediğiniz cihazda, kaldığınız yerden devam edin. Daha fazla oyunda ustalaştıkça becerilerinizi Oyuncu Profilinizde sergileyin. Oyun oynayışınızı kaydedip YouTube'da paylaşın. Ayrıca ister bulmacalardan ister spor veya aksiyon oyunlarından hoşlanıyor olun, doğrudan uygulamanızı kullanarak binlerce harika oyun içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Nerede olursanız olun, tek bir yerden tüm dünyadaki kullanıcılarla oynayın.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
• yYeni! Oyun Oynayışınızı Kaydetme özelliği*: En sevdiğiniz mobil oyunlardaki en iyi anlarınızı kolayca kaydedin ve paylaşın.
• Oyuncu Profili: Özel Oyuncu Kimliğinizi oluşturun, XP kazanın ve Google Play'de oyunlarda ustalaştıkça üst seviyelere yükselin.
• Kayıtlı Oyunlar: İstediğiniz cihazda, kaldığınız yerden devam edin.
• Başarılar ve Skor Tabloları: Görevleri tamamlayın, ödüller kazanın ve tüm bunları doğrudan uygulamadan takip edin. Sonra, sıralamada kendinizi diğer oyuncularla kıyaslayın.

* Yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir.
Google Play Oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?:

Google Play Oyunlar’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Google Play Oyunlar oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Google Play Oyunlar'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Google Play Oyunlar'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Google Play Oyunlar indirebilirsiniz.
İndir : Google Play Oyunlar
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Google Play Oyunlar’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Google Play Oyunlar heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Google Play Oyunlar Cihaza göre değişir İndir PC
( 18 Kasým 2016)
Google Play Oyunlar Varies with device İndir PC
( 13 Aralýk 2015)