AndroidApkIndirPc  »  Verimlilik  »  Gujarat Land Records,Id Cards
Gujarat Land Records,Id Cards PC İndir

Gujarat Land Records,Id Cards İndir PC

Tarih: 19 Nisan 2017
(1)
  • kategoriler: Verimlilik Uygulamalar
  • Sunan: ismail memon
  • Mevcut Sürüm: 1.0
  • Gerektirir Android: 4.0.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: clerkey.gujratneeds

Gujarat Land Records,Id Cards PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Gujarat Land Records,Id Cards'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Gujarat Land Records,Id Cards oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Gujarat Land Records,Id Cards PC İndir
Gujarat Land Records,Id Cards Screenshot

Uygulama Açıklaması

Gujarat Land Records,Id Cards is a Verimlilik app developed by ismail memon. The latest version of Gujarat Land Records,Id Cards is 1.0. It was released on Apr 19,2017. You can download Gujarat Land Records,Id Cards 1.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1 users rating a average 5.0 of 5 about Gujarat Land Records,Id Cards. Coming to join them and download Gujarat Land Records,Id Cards directly! Gujarat Land Records,Id Cards PC İndir, Gujarat Kara Kayıtlar ve No Kartları,
 Bu uygulamayı içeriyor
1-Gujarat Kara Kayıtları
2-Seçmen Hizmetleri
3-Pan Kartı
4-rasyon Kartı
5-Aadhar Kartı
6-Sürücü Belgesi
7-Gaz Çevrimiçi
8-Pasaport Hizmetleri
9-Alan Hesaplama ve vb
ve Digilocker Bulut tabanı Services ile sizin Önemli Dokümanı saklamak Sizin mümkünGujarat Land Records,Id Cards bilgisayardan nasıl oynanır?:

Gujarat Land Records,Id Cards’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Gujarat Land Records,Id Cards oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Gujarat Land Records,Id Cards'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Gujarat Land Records,Id Cards'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Gujarat Land Records,Id Cards indirebilirsiniz.
İndir : Gujarat Land Records,Id Cards
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Gujarat Land Records,Id Cards’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Gujarat Land Records,Id Cards heyecanına ulaşabilirsiniz.