AndroidApkIndirPc  »  Bulmaca  »  Hapishaneden bir kaçış
Hapishaneden bir kaçış PC İndir

Hapishaneden bir kaçış İndir PC

Tarih: 18 Ocak 2017
(4.414)
  • kategoriler: Bulmaca Oyunlar
  • Sunan: Rabbit Bay Games
  • Mevcut Sürüm: 1.76
  • Gerektirir Android: 4.0+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: air.com.gaetanoconsiglio.EscapePrison

Hapishaneden bir kaçış PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Hapishaneden bir kaçış'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Hapishaneden bir kaçış oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Hapishaneden bir kaçış PC İndir
Hapishaneden bir kaçış Screenshot

Uygulama Açıklaması

Hapishaneden bir kaçış is a Bulmaca game developed by Rabbit Bay Games. The latest version of Hapishaneden bir kaçış is 1.76. It was released on Jan 18,2017. You can download Hapishaneden bir kaçış 1.76 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 4.414 users rating a average 4.0 of 5 about Hapishaneden bir kaçış. Coming to join them and download Hapishaneden bir kaçış directly! Hapishaneden bir kaçış PC İndir, Hapisten kaçmaya bir macera oyunu "Kaçış", sen yakın gözetim altında bir tutsak, orada çevrenizdeki gardiyanlar ve her çıkış bilgisayar sistemleri tarafından engellendi.
senin hücrede bakıyor sen, bunları kullanmak veya bunları birleştirmeyi deneyebilirsiniz yardımcı olabilecek birçok nesne ve araçları bulacaksınız.
Kodlar ve şifreleri onları bulmaya ve kilitleri ve kapı kilidini bilgisayarlarda kullanmak için denemek gerekir, çevresinde dağılmış.
Çevrenizdeki diğer mahkumlar ne istediklerini anlamaya çalışın ve onlar yardımcı olabilir eğer bulmacaları çözmek için vardır.
Eğer gerilim ve eğlence dolu bir macera oyunu şansınızı denemek istiyorsanız, size "hapishaneden bir kaçış" denemek gerekir!Hapishaneden bir kaçış bilgisayardan nasıl oynanır?:

Hapishaneden bir kaçış’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Hapishaneden bir kaçış oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Hapishaneden bir kaçış'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Hapishaneden bir kaçış'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Hapishaneden bir kaçış indirebilirsiniz.
İndir : Hapishaneden bir kaçış
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Hapishaneden bir kaçış’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Hapishaneden bir kaçış heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Hapishaneden bir kaçış 1.76 İndir PC
( 18 Ocak 2017)
Hapishaneden bir kaçış 1.6 İndir PC
( 09 Kasým 2016)
Hapishaneden bir kaçış 1 İndir PC
( 11 Ekim 2016)