AndroidApkIndirPc  »  Sosyal  »  Instagram
Instagram PC İndir

Instagram İndir PC

Tarih: 27 Þubat 2017
(40.780.549)
  • kategoriler: Sosyal Uygulamalar
  • Sunan: Instagram
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: Cihaza göre değişir
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.instagram.android

Instagram PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Instagram'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Instagram oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Instagram PC İndir
Instagram Screenshot

Uygulama Açıklaması

Instagram is a Sosyal app developed by Instagram. The latest version of Instagram is Cihaza göre değişir. It was released on Feb 27,2017. You can download Instagram Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 40.780.549 users rating a average 4.5 of 5 about Instagram. Coming to join them and download Instagram directly! Instagram PC İndir, Instagram, hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

Instagram'ı kullanarak:
•Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
•Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
•Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini akışınızın başındaki bir çubukta izleyebilirsiniz. Kendi hızınızda, rahatça görüntüleyebilirsiniz.
•Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz.
•Instagram Direct sayesinde akışınızdan arkadaşlarınıza doğrudan özel mesajlar, fotoğraflar, videolar ve gönderiler gönderebilirsiniz.
•Gönderilerinizi Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz.
Instagram bilgisayardan nasıl oynanır?:

Instagram’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Instagram oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Instagram'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Instagram'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Instagram indirebilirsiniz.
İndir : Instagram
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Instagram’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Instagram heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Instagram Cihaza göre değişir İndir PC
( 27 Þubat 2017)
Instagram Varies with device İndir PC
( 14 Þubat 2017)
Instagram Varies with device İndir PC
( 21 Kasým 2016)
Instagram Varies with device İndir PC
( 22 Mart 2016)