AndroidApkIndirPc  »  İş  »  Insurance 101
Insurance 101 PC İndir

Insurance 101 İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(1)
  • kategoriler: İş Uygulamalar
  • Sunan: South African Insurance Association
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.appbuilder.u2031815p2395350

Insurance 101 PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Insurance 101'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Insurance 101 oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Insurance 101 PC İndir
Insurance 101 Screenshot

Uygulama Açıklaması

Insurance 101 is a İş app developed by South African Insurance Association. The latest version of Insurance 101 is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Insurance 101 Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1 users rating a average 5.0 of 5 about Insurance 101. Coming to join them and download Insurance 101 directly! Insurance 101 PC İndir, Bu uygulama, kısa vadeli (hayat dışı) sigorta hakkında bir bilgi aracı olarak tasarlanmıştır.
İhtiyacınız neden sigorta ne olduğunu açıklar ve bu motor, ev sahipleri, ev içerikleri, ferdi kaza, kişisel sorumluluk, tüm risklere, seyahat sigortası ve yasal sigortası gibi sigorta kapağının çeşitli açıklar.Insurance 101 bilgisayardan nasıl oynanır?:

Insurance 101’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Insurance 101 oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Insurance 101'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Insurance 101'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Insurance 101 indirebilirsiniz.
İndir : Insurance 101
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Insurance 101’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Insurance 101 heyecanına ulaşabilirsiniz.