AndroidApkIndirPc  »  Klasik  »  Mutfakta Yemek
Mutfakta Yemek PC İndir

Mutfakta Yemek İndir PC

Tarih: 23 Þubat 2017
(78.868)
  • kategoriler: Klasik Oyunlar
  • Sunan: Girl Games - Vasco Games
  • Mevcut Sürüm: 1.1.18
  • Gerektirir Android: 2.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.tgg.kidscooking

Mutfakta Yemek PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Mutfakta Yemek'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Mutfakta Yemek oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Mutfakta Yemek PC İndir
Mutfakta Yemek Screenshot

Uygulama Açıklaması

Mutfakta Yemek is a Klasik game developed by Girl Games - Vasco Games. The latest version of Mutfakta Yemek is 1.1.18. It was released on Feb 23,2017. You can download Mutfakta Yemek 1.1.18 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 78.868 users rating a average 3.9 of 5 about Mutfakta Yemek. Coming to join them and download Mutfakta Yemek directly! Mutfakta Yemek PC İndir, Trong trò chơi này nấu bếp chúng tôi có một nhiều công thức nấu ăn cho bạn. Bạn có thể chọn những gì để nướng: khoai tây chiên và hamburger, bánh rán, súp, mì spaghetti với thịt viên, sushi, bánh pizza, kem, bánh ngọt, cocktail.
Việc hầu hết các món ăn, bạn có thể trang trí cho họ cũng có nhân cho ăn hoặc đồ chơi khác nhau.


Nấu ăn trong các tính năng nhà bếp:
✔ Chọn từ 9 món ăn khác nhau
✔ Hãy khoai tây chiên và hamburger
✔ Nướng và trang trí bánh riêng của bạn
✔ Nấu súp của riêng bạn
✔ Nướng và trang trí bánh sinh nhật của bạn
✔ nướng bánh pizza của riêng bạn trong các lò
✔ làm cho một loại cocktail uống mùa hè dài trong nhà bếp của bạn
✔ Chop và điền sushi của bạn với các thành phần ưa thích của bạn
✔ Dễ dàng để chơi cho trẻ em
✔ Phải chơi nhà bếp nấu ăn trò chơi cho trẻ em


Nấu ăn trong nhà bếp là một trò chơi từ trò chơi Top Girl và một trong những trò chơi nấu ăn. Chúng tôi xuất bản nhiều khác nhau dễ dàng để chơi trò chơi cô gái ứng dụng. Chúng tôi hy vọng bạn sẽ thưởng thức nấu ăn của chúng tôi trong nhà bếp và chúng tôi hy vọng bạn cho chúng tôi tình yêu bằng cách thích trang Facebook của chúng tôi hoặc theo chúng tôi trên twitter hoặc Instagram. Vì vậy, chúng ta có thể giữ cho bạn cập nhật về nấu ăn và các trò chơi nướng.
★ Facebook - https://www.facebook.com/LadiesDressUp
★ Twitter - https://twitter.com/ladiesdressup
★ Instagram - https://instagram.com/TopGirlGames
Mutfakta Yemek bilgisayardan nasıl oynanır?:

Mutfakta Yemek’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Mutfakta Yemek oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Mutfakta Yemek'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Mutfakta Yemek'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Mutfakta Yemek indirebilirsiniz.
İndir : Mutfakta Yemek
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Mutfakta Yemek’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Mutfakta Yemek heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Mutfakta Yemek 1.1.18 İndir PC
( 23 Þubat 2017)
Mutfakta Yemek 1.1.18 İndir PC
( 10 Þubat 2017)
Mutfakta Yemek 1.1.10 İndir PC
( 17 Kasým 2016)
Mutfakta Yemek 1 İndir PC
( 29 Ocak 2016)