AndroidApkIndirPc  »  Haberleşme  »  Opera Mini web tarayıcı
Opera Mini web tarayıcı PC İndir

Opera Mini web tarayıcı İndir PC

Tarih: 21 Þubat 2017
(2.384.303)
  • kategoriler: Haberleşme Uygulamalar
  • Sunan: Opera
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: Cihaza göre değişir
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.opera.mini.native

Opera Mini web tarayıcı PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Opera Mini web tarayıcı'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Opera Mini web tarayıcı oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Opera Mini web tarayıcı PC İndir
Opera Mini web tarayıcı Screenshot

Uygulama Açıklaması

Opera Mini web tarayıcı is a Haberleşme app developed by Opera. The latest version of Opera Mini web tarayıcı is Cihaza göre değişir. It was released on Feb 21,2017. You can download Opera Mini web tarayıcı Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 2.384.303 users rating a average 4.4 of 5 about Opera Mini web tarayıcı. Coming to join them and download Opera Mini web tarayıcı directly! Opera Mini web tarayıcı PC İndir, Android için Opera Mini tarayıcı veri kotanızdan harcama yapmadan çevrimiçinde istediğiniz her şeyi yapmanıza olanak sağlar. Bu, size tonlarca veriden tasarruf etmenizi sağlayacak hızlı ve güvenli bir tarayıcıdır.

Yeni özellikler

► Reklamları engelle - Opera Mini'de dahili bir reklam engelleyici bulunduğundan, rahatsız edici reklamlar olmadan web'de gezinebilirsiniz.

► Ana sayfanıza ekleyin - Tek bir tıklatmayla en fazla ziyaret ettiğiniz siteleri mobil ana sayfa ekranınıza ekleyin.

Neden Opera Mini?

► Veri harcamalarınızı takip edin - Tasarrufunuzu ayarlar menüsünden kontrol edebilir ve Opera Mini'nin ne kadar veri tasarrufu yaptığını görebilirsiniz.

► Çoklu görev - Sekmelerle çok sayıda sayfanın açık kalmasını sağlayın.

► Özel olarak gezinin - Hepimizin ziyaret ettiğimizi hatırlamak istemediğimiz sayfaları vardır. Eğer tarama geçmişinize kaydedilmesini istemediğiniz bir şey varsa, gizli sekmeler sayesinde gizlice gezinebilirsiniz.

► Daha akıllıca indirin - Dosyaları arka planda indirebilir ve Wi-Fi ağına bağlıyken büyük dosyaların indirilmesini erteleyebilirsiniz. Opera Mini indirme işlemleriniz tamamlandığında sizi bilgilendirecektir. İndirmeyi açmak için tek yapmanız gereken bildirimi tıklatmaktır. Klasörler içinde kaybolmaya son verin.

Diğer önemli noktalar

✔ Sık kullandığınız siteleri kaydedin: Sayfayı Hızlı Erişim'e kaydetmek için arama çubuğundaki + düğmesine basın, mobil yer imlerinize ekleyin ve çevrimdışında okuyun.

✔ En yeni haberleri alın: Başlangıç sayfası, sevdiğiniz siteler ve keşiflerinizin tamamının tek bir yerde toplanmasını sağlar. Yalnızca ilgilendiğiniz kategorileri seçmeniz yeterlidir ve Opera Mini size web'de bulunan en favori hikayeleri ve en taze içeriği sunacaktır.

✔ Cihazlarınızı senkronize edin: Sık kullandığınız yer imlerine, Hızlı Erişim kısayollarına veya açık sekmelere diğer cihazlarınızdan da erişebilirsiniz.

✔ Gece modu: Göz yorgunluğunu azaltmak için ekranı kısın.

✔ Aramalarınızı zenginleştirin: Sık kullandığınız varsayılan arama motoru olarak atayın.

Opera Mini'yi indirin ve mobil cihazınızda internette gezinmenin en hızlı yolunu deneyin.

Bu güncelleme yeni izinler sağlayacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyun: http://www.opera.com/help/mini/android/permissions

Opera Mini Facebook reklamları gösterebilir. Daha fazlasını öğrenmek için, bkz. https://m.facebook.com/ads/ad_choices

Sorularınız veya yardım için, http://www.opera.com/help/mini/android/

Opera hakkında en yeni haberleri alın:
Twitter – http://twitter.com/opera/
Facebook – http://www.facebook.com/opera/

Son Kullanıcı Şartları:
Bu ürünü indirerek ve/veya kullanarak http://www.operasoftware.com/eula/mini adresindeki son kullanıcı lisans sözleşmesini ve http://www.opera.com/privacy adresindeki Gizlilik Beyanını kabul etmiş olursunuz.
Opera Mini web tarayıcı bilgisayardan nasıl oynanır?:

Opera Mini web tarayıcı’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Opera Mini web tarayıcı oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Opera Mini web tarayıcı'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Opera Mini web tarayıcı'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Opera Mini web tarayıcı indirebilirsiniz.
İndir : Opera Mini web tarayıcı
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Opera Mini web tarayıcı’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Opera Mini web tarayıcı heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Opera Mini web tarayıcı Cihaza göre değişir İndir PC
( 21 Þubat 2017)
Opera Mini web tarayıcı Varies with device İndir PC
( 15 Þubat 2017)
Opera Mini web tarayıcı Varies with device İndir PC
( 17 Kasým 2016)
Opera Mini web tarayıcı 1 İndir PC
( 07 Mart 2016)
Opera Mini web tarayıcı Varies with device İndir PC
( 07 Aralýk 2015)