AndroidApkIndirPc  »  Bulmaca  »  Pirate Coins
Pirate Coins PC İndir

Pirate Coins İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(8)
  • kategoriler: Bulmaca Oyunlar
  • Sunan: DzmitryF
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.2+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: air.air.PirateCoins

Pirate Coins PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Pirate Coins'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Pirate Coins oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Pirate Coins PC İndir
Pirate Coins Screenshot

Uygulama Açıklaması

Pirate Coins is a Bulmaca game developed by DzmitryF. The latest version of Pirate Coins is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Pirate Coins Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 8 users rating a average 4.8 of 5 about Pirate Coins. Coming to join them and download Pirate Coins directly! Pirate Coins PC İndir, Korsan sikke -, kuralları basit eski bir oyun: edecek tüm paraları yüz. Seviyeleri geçen, senin itibarını artırmak, ve bir ödül yeni başlıklar olsun.Pirate Coins bilgisayardan nasıl oynanır?:

Pirate Coins’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Pirate Coins oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Pirate Coins'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Pirate Coins'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Pirate Coins indirebilirsiniz.
İndir : Pirate Coins
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Pirate Coins’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Pirate Coins heyecanına ulaşabilirsiniz.