AndroidApkIndirPc  »  Bulmaca  »  Pirates Logic HD Free
Pirates Logic HD Free PC İndir

Pirates Logic HD Free İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(11)
  • kategoriler: Bulmaca Oyunlar
  • Sunan: Maltsev Alexandr
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.2+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: air.air.PiratesLogicHDFree

Pirates Logic HD Free PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Pirates Logic HD Free'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Pirates Logic HD Free oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Pirates Logic HD Free PC İndir
Pirates Logic HD Free Screenshot

Uygulama Açıklaması

Pirates Logic HD Free is a Bulmaca game developed by Maltsev Alexandr. The latest version of Pirates Logic HD Free is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Pirates Logic HD Free Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 11 users rating a average 3.8 of 5 about Pirates Logic HD Free. Coming to join them and download Pirates Logic HD Free directly! Pirates Logic HD Free PC İndir, PiratesLogic HD Ücretsiz - uyum çarşı ve strateji unsurları birleştirmek büyüleyici rahat bulmaca oyunu. Bu fantastik macera, muhteşem deniz savaşları, okyanusun en derin yerlerinden bir deniz-canavar ile mücadele, ve bir hayalet-gemi ile gizemli toplantı bir dünya görmek üzeresiniz. Tüm eylem beş ana ada arasında yer alır - tropikal kutup için.
   Sadece seçilmiş tüm netlik ve hile kullanarak, konsantre sonra yönetecek, yeni bir oyun PiratesLogic HD Ücretsiz gerçek deniz kurt olur.

Ana avantajları:
• Kolay öğrenmek ve aynı zamanda çok üçüncü bir kişiden oyun oynamak yakalama
• 50'den fazla büyüleyici düzeyleri
• alanında boy 11x11 oynayın ve 2.560 х 1600 çözünürlüğü destekler. SD-sürümü bir alan 9x9 vardır
• Dengeli oyun süreci - bu mantıklı ve ekonomik tarafı bir araya
Düşman • 4 tip, engeller 3 tip, farklı silah ve savunma 8 türleri
• Dahili oyun içi para birimi. Bu zırh ve silah değiştirmek için izin verir ve aynı zamanda geminin görünümünü değiştirmek için

Tasarım:
Ayrıntılı ayrıntılı egzersiz yaparak • İnanılmaz çizilmiş grafikler
Düşman birimlerinin stil ve oyun yerleri • Çeşitlilik ve tutarlılık
• 5 dikkat çekici ve renkli adalar ve korsan unutulmaz dünya

Ses:
Sergei Kukuzenko - • oyun oynamak biz farklı ödül kazanan ve dünyaca ünlü besteci tarafından özellikle bu oyun için oluşturulan orijinal film müziği, duyabiliyorum

Pirates Mantık HD ücretsiz sürümü reklam afiş inşa varPirates Logic HD Free bilgisayardan nasıl oynanır?:

Pirates Logic HD Free’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Pirates Logic HD Free oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Pirates Logic HD Free'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Pirates Logic HD Free'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Pirates Logic HD Free indirebilirsiniz.
İndir : Pirates Logic HD Free
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Pirates Logic HD Free’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Pirates Logic HD Free heyecanına ulaşabilirsiniz.