AndroidApkIndirPc  »  Macera Oyunları  »  Pokémon GO
Pokémon GO PC İndir

Pokémon GO İndir PC

Tarih: 27 Þubat 2017
(7.242.722)
  • kategoriler: Macera Oyunları Oyunlar
  • Sunan: Niantic, Inc.
  • Mevcut Sürüm: 0.57.3
  • Gerektirir Android: 4.4+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.nianticlabs.pokemongo

Pokémon GO PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Pokémon GO'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Pokémon GO oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Pokémon GO PC İndir
Pokémon GO Screenshot

Uygulama Açıklaması

Pokémon GO is a Macera Oyunları game developed by Niantic, Inc.. The latest version of Pokémon GO is 0.57.3. It was released on Feb 27,2017. You can download Pokémon GO 0.57.3 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 7.242.722 users rating a average 4.0 of 5 about Pokémon GO. Coming to join them and download Pokémon GO directly! Pokémon GO PC İndir, Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon Dünya gezegeni üzerinde tespit edilmiştir!
Şimdi keşfetmek ve çevresindeki tüm Pokémon yakalamak size-benzeri ayakkabılarını almak dışında adım ve dünyayı keşfetmek için bir şans. Üç takımdan biri ve yanınızda Pokémon ile İstasyonları prestiji ve mülkiyet için savaş katılmak olacak.

Pokémon var, ve onları bulmak gerekir. Bir mahalle yürürken yakın bir Pokémon varken, akıllı telefonunuz titrer. nişan alın ve bir Poke Topu atmak ... Sen uyanık kalmak gerekir, ya da kaçabilirsiniz!

Pokemon ve öğeler için çok geniş ve ara
Bazı Pokémon göller ve okyanuslar tarafından Su tipi Pokémon için kendi ana çevre görünüm yakın görünür. Poke Topları ve yararlı öğeleri stok kadar, müzeler, sanat yüklemeleri, tarihsel belirteçler ve anıtlar gibi ilginç yerlerde bulundu PokéStops ziyaret edin.

Yakalanması, kuluçka, gelişen ve daha fazlası
seviye yukarı olarak, sizin Pokedex tamamlamak için daha güçlü Pokémon yakalamak mümkün olacak. Sen yürümek mesafeler dayalı Pokemon Yumurta kuluçka ile koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. senin Pokémon aynı türden birçok yakalayarak gelişmeye yardımcı olun.

Spor savaşlar alın ve Gym savunmak
senin Charmander sonra Charmeleon ve Charizard için geliştikçe, bir Gym yenmek ve tüm gelenler karşı savunmak için Pokémon atamak için bir araya savaş olabilir.

Bu, gerçek hayat maceralar bekliyor senin hareket-almanın tam zamanı!

Notlar:
 
- Bu uygulama free-to-play ve oyun satın alma olanağı sunar. Bu akıllı telefonlar, tabletler için optimize edilmiştir.
- 6.0 yüklü - 2GB RAM veya daha fazla olması ve Android Sürüm 4.4 olan Android cihazlar ile uyumludur.
- Uyumluluk Wi-Fi ağlarına sadece bağlı olan GPS yetenekleri veya cihazlar olmadan cihazlar için garanti edilmez
- Tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.
- Onlar yüklü uyumlu işletim sistemi sürümlerine sahip olsa bile uygulama belirli cihazlarda çalışmayabilir.
- Doğru konum bilgilerini elde etmek amacıyla bir ağa bağlı ise oynamak için tavsiye edilir.
- Uyumluluk bilgisi herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
- Ek uyumluluk bilgisi için www.PokemonGO.com ziyaret ediniz.
- 2016 Temmuz 5 gibi bilgiler mevcut
Pokémon GO bilgisayardan nasıl oynanır?:

Pokémon GO’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Pokémon GO oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Pokémon GO'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Pokémon GO'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Pokémon GO indirebilirsiniz.
İndir : Pokémon GO
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Pokémon GO’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Pokémon GO heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Pokémon GO 0.57.3 İndir PC
( 27 Þubat 2017)
Pokémon GO 0.55.0 İndir PC
( 15 Þubat 2017)
Pokémon GO 0.47.1 İndir PC
( 19 Kasým 2016)
Pokémon GO 1 İndir PC
( 08 Aðustos 2016)