AndroidApkIndirPc  »  Macera Oyunları  »  ROBLOX
ROBLOX PC İndir

ROBLOX İndir PC

Tarih: 24 Þubat 2017
(952.170)
  • kategoriler: Macera Oyunları Oyunlar
  • Sunan: ROBLOX Corporation
  • Mevcut Sürüm: 2.278.107012
  • Gerektirir Android: 4.1+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.roblox.client

ROBLOX PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan ROBLOX'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde ROBLOX oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
ROBLOX PC İndir
ROBLOX Screenshot

Uygulama Açıklaması

ROBLOX is a Macera Oyunları game developed by ROBLOX Corporation. The latest version of ROBLOX is 2.278.107012. It was released on Feb 24,2017. You can download ROBLOX 2.278.107012 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 952.170 users rating a average 4.2 of 5 about ROBLOX. Coming to join them and download ROBLOX directly! ROBLOX PC İndir, ** Google Cyber ​​Hafta Teklif oyna alın: Bir özel Icy Ejderha arkadaşı Roblox Google Play'de 75% kapalı (sadece 250 $ R) için! ** - (11/29 11/22)

hayal gücü ile desteklenmektedir nihai sanal evren hoş geldiniz. 30 milyonun üzerinde oyuncu arkadaşları ile inanılmaz 3D sanal dünyalar keşfetmek için her ay geliyor. en büyük kullanıcı tarafından oluşturulan oyun topluluğuna katılmak ve bunun bir uzay keşif bir dinozor, bir taş ocağında bir madenci, ya da bir astronot olmak gibi hayal nerede interaktif maceralar, sürükleyici çok oyunculu oyunlar ve yarışmalar arasında değişen oyunlar binlerce oyun .

OYUN BİN
Her gün yeni bir şey oynayın. Galaksinin uzak ulaşır keşfedin, undead dalgalara karşı savaş, bir moda gösterisinde yıldızı, bir sanal kulüp takılmak, liste uzayıp gidiyor ...

MASSIVELY Online multiplayer

sosyal oyunlar çok çeşitli arkadaşlarınız ve bilgisayarlar arasında diğer sanal kaşifleri, mobil cihazlar, konsollar ve VR milyonlarca takıl. Roblox üzerinde 700.000 yaratıcıları sürükleyici deneyimler sadece çalınacak bekleyen sonsuz bir çeşitlilik üreten en büyük kullanıcı tarafından oluşturulan oyun topluluğu vardır.

özelleştirilebilir karakterler

Yeni bir persona üzerine atın ve farklı şapkalar binlerce, gömlek, yüzleri, dişli ile avatar giyinmek ve çok daha fazlası!

ARKADAŞLARLA SOHBET

oyun sohbet özellikleri, özel mesajlar ve gruplarla online olarak arkadaşlarınızla bağlanın!

OYNAMASI ÜCRETSİZ

Roblox Uygulama içi satın alma ile free-to-play olduğunu.
ROBLOX bilgisayardan nasıl oynanır?:

ROBLOX’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda ROBLOX oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, ROBLOX'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de ROBLOX'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza ROBLOX indirebilirsiniz.
İndir : ROBLOX
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan ROBLOX’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden ROBLOX heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

ROBLOX 2.278.107012 İndir PC
( 24 Þubat 2017)
ROBLOX 2.277.103968 İndir PC
( 08 Þubat 2017)
ROBLOX 2.269.94916 İndir PC
( 18 Kasým 2016)
ROBLOX 1 İndir PC
( 28 Mart 2016)
ROBLOX 1 İndir PC
( 21 Mart 2016)
ROBLOX 2.228.68457 İndir PC
( 31 Ocak 2016)