AndroidApkIndirPc  »  Verimlilik  »  Süper Parlak LED Cep Feneri
Süper Parlak LED Cep Feneri PC İndir

Süper Parlak LED Cep Feneri İndir PC

Tarih: 09 Aralýk 2016
(7.629.317)
  • kategoriler: Verimlilik Uygulamalar
  • Sunan: Surpax Inc.
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: Cihaza göre değişir
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.surpax.ledflashlight.panel

Süper Parlak LED Cep Feneri PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Süper Parlak LED Cep Feneri'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Süper Parlak LED Cep Feneri oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Süper Parlak LED Cep Feneri PC İndir
Süper Parlak LED Cep Feneri Screenshot

Uygulama Açıklaması

Süper Parlak LED Cep Feneri is a Verimlilik app developed by Surpax Inc.. The latest version of Süper Parlak LED Cep Feneri is Cihaza göre değişir. It was released on Dec 09,2016. You can download Süper Parlak LED Cep Feneri Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 7.629.317 users rating a average 4.6 of 5 about Süper Parlak LED Cep Feneri. Coming to join them and download Süper Parlak LED Cep Feneri directly! Süper Parlak LED Cep Feneri PC İndir, Cep feneri Mini, cihazınızı anında çok parlak, GERÇEK bir cep fenerine dönüştürür! LED ışığın tüm avantajlarını kullanan üstün ışıklandırma aracı. Strop/Yanıp Sönme Modu da desteklenir ve ÜCRETSİZDİR!

Özellikler:

- Mevcut En Parlak Cep Feneri - Garantili!
- Kullanışlı - Tıpkı gerçek bir cep lambası gibi Açın/Kapatın
- Strop/Yanıp Sönme Modu desteklenir - Yanıp sönme frekansı ayarlanabilir
- Göz alıcı grafikler - Sahip olabileceğiniz en güzel cep feneri!

Tadını çıkarın!
Süper Parlak LED Cep Feneri bilgisayardan nasıl oynanır?:

Süper Parlak LED Cep Feneri’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Süper Parlak LED Cep Feneri oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Süper Parlak LED Cep Feneri'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Süper Parlak LED Cep Feneri'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Süper Parlak LED Cep Feneri indirebilirsiniz.
İndir : Süper Parlak LED Cep Feneri
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Süper Parlak LED Cep Feneri’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Süper Parlak LED Cep Feneri heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Süper Parlak LED Cep Feneri Cihaza göre değişir İndir PC
( 09 Aralýk 2016)
Süper Parlak LED Cep Feneri Varies with device İndir PC
( 03 Kasým 2016)
Süper Parlak LED Cep Feneri 1 İndir PC
( 30 Ekim 2015)