AndroidApkIndirPc  »  Aksiyon  »  Silah ateş Savaş
Silah ateş Savaş PC İndir

Silah ateş Savaş İndir PC

Tarih: 13 Ocak 2017
(368.150)
  • kategoriler: Aksiyon Oyunlar
  • Sunan: WAWOO Studio
  • Mevcut Sürüm: 2.8
  • Gerektirir Android: 2.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.wawoo.gunshootwar

Silah ateş Savaş PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Silah ateş Savaş'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Silah ateş Savaş oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Silah ateş Savaş PC İndir
Silah ateş Savaş Screenshot

Uygulama Açıklaması

Silah ateş Savaş is a Aksiyon game developed by WAWOO Studio. The latest version of Silah ateş Savaş is 2.8. It was released on Jan 13,2017. You can download Silah ateş Savaş 2.8 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 368.150 users rating a average 4.0 of 5 about Silah ateş Savaş. Coming to join them and download Silah ateş Savaş directly! Silah ateş Savaş PC İndir, Silah ateş Savaş çok ilginç, şık ilk kişi ateş oyunu. Bu güzel kareleri vardır, ve kontrol basittir. Bir komando olarak, şiddetli düşman karşısında büyük bir cesaret gerekir. Sen görevleri tamamlamak, düşmanları yok etmek gerekir. Oyun tamamen free.You enemys vurarak altın paralar alabilirsiniz, böylece diğer daha gelişmiş silahlar satın alabilirsiniz. Daha gelişmiş silah daha güçlü olun. Tabii ki, sen afiş tüm dünyadaki insanlar ile rekabet edebilir, yalnız değilsiniz. Eğer meydan kabul edersin? Hemen bizim saldırı ekibine katılmak ve mücadele başladı!


Oyunun özellikleri:
1, nefis resim, birden haritalar: Toz Duvar, Labirent
2, basit, operasyon, tam ekran operasyonu, değiştirilebilir kontrol duyarlılık dokunun.
3, gerçekçi savaş deneyimi, zengin mücadele eylem ve mücadele sesi
Eğer küresel oyuncularla daha eğlenceli paylaşabilirsiniz hangi 4, leaderboards
Silah ateş Savaş bilgisayardan nasıl oynanır?:

Silah ateş Savaş’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Silah ateş Savaş oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Silah ateş Savaş'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Silah ateş Savaş'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Silah ateş Savaş indirebilirsiniz.
İndir : Silah ateş Savaş
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Silah ateş Savaş’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Silah ateş Savaş heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Silah ateş Savaş 2.8 İndir PC
( 13 Ocak 2017)
Silah ateş Savaş 2.6 İndir PC
( 09 Eylül 2016)
Silah ateş Savaş 2.2 İndir PC
( 15 Ekim 2015)