AndroidApkIndirPc  »  Kağıt  »  Solitaire Free
Solitaire Free PC İndir

Solitaire Free İndir PC

Tarih: 14 Kasým 2016
(8.583)
  • kategoriler: Kağıt Oyunlar
  • Sunan: Hugh Mungus
  • Mevcut Sürüm: 1
  • Gerektirir Android: 4.0.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.hughmungus3.solitaire.android

Solitaire Free PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Solitaire Free'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Solitaire Free oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Solitaire Free PC İndir
Solitaire Free Screenshot

Uygulama Açıklaması

Solitaire Free is a Kağıt game developed by Hugh Mungus. The latest version of Solitaire Free is 1. It was released on Nov 14,2016. You can download Solitaire Free 1 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 8.583 users rating a average 4.2 of 5 about Solitaire Free. Coming to join them and download Solitaire Free directly! Solitaire Free PC İndir, Solitaire popüler ve klasik tek oyunculu kart oyunudur. net, canlı grafikler ve başlangıç ​​ileri düzen ile bu app olmadan olmak istemiyorum biridir.Solitaire Free bilgisayardan nasıl oynanır?:

Solitaire Free’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Solitaire Free oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Solitaire Free'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Solitaire Free'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Solitaire Free indirebilirsiniz.
İndir : Solitaire Free
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Solitaire Free’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Solitaire Free heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Solitaire Free 1 İndir PC
( 14 Kasým 2016)
Solitaire Free 1.0.2 İndir PC
( 14 Kasým 2016)