AndroidApkIndirPc  »  Kişiselleştirme  »  Sweetheart theme-ABC Launcher
Sweetheart theme-ABC Launcher PC İndir

Sweetheart theme-ABC Launcher İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(28)
  • kategoriler: Kişiselleştirme Uygulamalar
  • Sunan: ABC launcher
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 4.0.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.abclauncher.theme.sweet_heart_new

Sweetheart theme-ABC Launcher PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Sweetheart theme-ABC Launcher'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Sweetheart theme-ABC Launcher oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Sweetheart theme-ABC Launcher PC İndir
Sweetheart theme-ABC Launcher Screenshot

Uygulama Açıklaması

Sweetheart theme-ABC Launcher is a Kişiselleştirme app developed by ABC launcher. The latest version of Sweetheart theme-ABC Launcher is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Sweetheart theme-ABC Launcher Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 28 users rating a average 4.3 of 5 about Sweetheart theme-ABC Launcher. Coming to join them and download Sweetheart theme-ABC Launcher directly! Sweetheart theme-ABC Launcher PC İndir, Bu canım tema sevgi ve happiness.Mystic karanlık sevgilisine ile trimming peşinde insanlar için yemek, incelikle tasarlanmış simgeleri ve romantik duvar kağıdı içerir, bu bizim karanlık ve fantastik aşk anlamına gelir. Biriyle veya aşık ettik olsun, sadece sıcak tatlım göstermek için deneyin.

Bizimle iletişime geçin:

ZİYARET ABD: http://www.abclauncher.com
ABD GİBİ: http: //www.facebook.com/abclauncher
BİZİ TAKİP EDİN: https://twitter.com/abclauncher
SAAT ABD: http://bit.ly/1JUnIYPSweetheart theme-ABC Launcher bilgisayardan nasıl oynanır?:

Sweetheart theme-ABC Launcher’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Sweetheart theme-ABC Launcher oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Sweetheart theme-ABC Launcher'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Sweetheart theme-ABC Launcher'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Sweetheart theme-ABC Launcher indirebilirsiniz.
İndir : Sweetheart theme-ABC Launcher
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Sweetheart theme-ABC Launcher’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Sweetheart theme-ABC Launcher heyecanına ulaşabilirsiniz.