AndroidApkIndirPc  »  Simülasyon  »  Taksi
Taksi PC İndir

Taksi İndir PC

Tarih: 22 Aralýk 2016
(174.078)
  • kategoriler: Simülasyon Oyunlar
  • Sunan: baklabs
  • Mevcut Sürüm: 1.3.0
  • Gerektirir Android: 2.3.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.baklabs.taxi.simulator

Taksi PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Taksi'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Taksi oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Taksi PC İndir
Taksi Screenshot

Uygulama Açıklaması

Taksi is a Simülasyon game developed by baklabs. The latest version of Taksi is 1.3.0. It was released on Dec 22,2016. You can download Taksi 1.3.0 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 174.078 users rating a average 3.7 of 5 about Taksi. Coming to join them and download Taksi directly! Taksi PC İndir, Taksi gerçek bir taksi şoförü olmak isteyen herkes için yeni bir simülasyon oyunu. Gerçekçi trafik ve insanlar animasyonlar gerçek taksi taksi sürüş gibi hissettirecek. Şehir genelinde tamamlamak için birçok yolları vardır. Yolcu almak ve onları gidecekleri yere götürmek.
Otobüs simülatörleri ve diğer yolcu oyunları gibi herkes için en iyisi simülatör. Taksi oyunu denemek ve en iyi taksi şoförü olmak!Taksi bilgisayardan nasıl oynanır?:

Taksi’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Taksi oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Taksi'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Taksi'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Taksi indirebilirsiniz.
İndir : Taksi
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Taksi’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Taksi heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Taksi 1.3.0 İndir PC
( 22 Aralýk 2016)
Taksi 1.1.0 İndir PC
( 07 Ekim 2016)
Taksi 1 İndir PC
( 14 Mayýs 2015)