AndroidApkIndirPc  »  Fotoğrafçılık  »  Tattoo My Photo Editor pro
Tattoo My Photo Editor pro PC İndir

Tattoo My Photo Editor pro İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(1.000)
  • kategoriler: Fotoğrafçılık Uygulamalar
  • Sunan: TheDev006
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.2+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.afdalfl3alam.tattoosformen

Tattoo My Photo Editor pro PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Tattoo My Photo Editor pro'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Tattoo My Photo Editor pro oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
Tattoo My Photo Editor pro PC İndir Tattoo My Photo Editor pro PC İndir Tattoo My Photo Editor pro PC İndir Tattoo My Photo Editor pro PC İndir Tattoo My Photo Editor pro PC İndir
Tattoo My Photo Editor pro Screenshot

Uygulama Açıklaması

Tattoo My Photo Editor pro is a Fotoğrafçılık app developed by TheDev006. The latest version of Tattoo My Photo Editor pro is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download Tattoo My Photo Editor pro Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 1.000 users rating a average 5.0 of 5 about Tattoo My Photo Editor pro. Coming to join them and download Tattoo My Photo Editor pro directly! Tattoo My Photo Editor pro PC İndir, Dövme My Photo Editor yanlısı, O her zaman dövme hayal, ama sonuç gibi değil korkuyorsun oldu? cilt üzerinde çizim sürecinin korkuyor çünkü gerçek bir dövme üzerinde karar veremez? Ya da ben dövme doldurmak istiyor vücudun bir parçası karar vermelidir? Bu soruları sizin için uygun ise, uygulama sallamak için tereddüt etmeyin!
Uygulama simülatörü dövme tabancası ile uzun zamandır beklenen sonuç almak: vücudun bazı bölgelerinde soğuk baş hızlı ve acısız! Uygulamayı indirmek bir dövme ve el, kol, labdomen, boyun ya da diğer vücut parçaları ile bir telefon hattı kamera seçin. Ya da bir dövme kanıtlamak için fotoğraf yüklemek. görüntü kaydetme ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Onlar gerçek bir dövme yapmış inanıyoruz. olarak istediğiniz sıklıkta dövme değiştirin! Eğlenceli olacak!
Uyarı! Uygulama Dövme Gun Simülatörü - oynamak için yaratılmış bir şaka. Gerçekten de, dövme oluşturmak için bir makinedir.

Dövme tatuagem, tatuaje, tätowierung, tatouage olarak tercüme 入 れ 墨, タ ト ゥ ー, 刺青, тату, Татуировка, Tatts, tats!
Dövme uygulaması gibi: dövme fotoğraf editörü, dövme benim fotoğraf, dövme işareti, dövme tasarımTattoo My Photo Editor pro bilgisayardan nasıl oynanır?:

Tattoo My Photo Editor pro’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda Tattoo My Photo Editor pro oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, Tattoo My Photo Editor pro'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de Tattoo My Photo Editor pro'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza Tattoo My Photo Editor pro indirebilirsiniz.
İndir : Tattoo My Photo Editor pro
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan Tattoo My Photo Editor pro’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden Tattoo My Photo Editor pro heyecanına ulaşabilirsiniz.