AndroidApkIndirPc  »  Aksiyon  »  keskin nisanci aslan Avcılık m
keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir

keskin nisanci aslan Avcılık m İndir PC

Tarih: 02 Haziran 2017
(61)
  • kategoriler: Aksiyon Oyunlar
  • Sunan: AbsoMech
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Gerektirir Android: 2.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.amech.sniper.lion.hunter.challenge

keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan keskin nisanci aslan Avcılık m'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde keskin nisanci aslan Avcılık m oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir
keskin nisanci aslan Avcılık m Screenshot

Uygulama Açıklaması

keskin nisanci aslan Avcılık m is a Aksiyon game developed by AbsoMech. The latest version of keskin nisanci aslan Avcılık m is Cihaza göre değişir. It was released on Jun 02,2017. You can download keskin nisanci aslan Avcılık m Cihaza göre değişir directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 61 users rating a average 4.5 of 5 about keskin nisanci aslan Avcılık m. Coming to join them and download keskin nisanci aslan Avcılık m directly! keskin nisanci aslan Avcılık m PC İndir, 2017'de en iyi avcı avcılık oyunlarından birini oynayın

Macera bekliyor musun? Seni avlanmak için ormandaki maceralara götürelim. Size nihai ve hızlı tempolu zor aslan avcılık oyunu sunuyoruz. Artık cep telefonunuzda harika aslan avcılık oyunuyla hayvanları avlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Keskin nişancı silahlarıyla tehlikeli aslanlar vurabilirsiniz. Aslanı dikkatli bir şekilde avlayabilirsin ve görevin inanılmaz ormanlarda yaşamaktır. Uzman bir atıcı gibi bir strateji hazırlamanız ve süper vahşi ormanda bir av hayvan avcısı olmanız gerekir.

Sniper aslan avı zorluk oyunu çok basittir. Aniden canavar aslanının kükreme duydum. Şimdi ne kadar çimdiklediğinizi, ateş ettiğinizi ve öldürebileceğinizi gösterebilirsiniz. Keskin nişancı tüfeğini al ve keskin nişancı 3D çekim özgürlüğünde veya av avında avlanalım.

Bu oyunun en güzel yanı, sen safari ve ormanda kral avı binmek. Aslanı hedef alıp ateş etmeliyiz, ancak kalbinizde korku hissediyorsunuz. Geniş kapsamlı bir adrenalin patlama paketi. Android telefonunuzda mükemmel oyun çekimlerinin keyfini çıkarın. Bu oyun özellikle çekim geyiklerini ve aslanı öldürmeyi seven insanlar içindir. Görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için ayrıntılı menü sunuluyor. Bu oyun, özelliklerin geçerliliği ile en iyi ve mükemmel av deneyimi sunuyor.

Keskin nişancı aslan avcısının özellikleri:

- Süper ultra HD grafikler
- Kalp mühimmatının durumu
- Düzgün oyun
- Muhteşem animasyonlar
- Basit kontroller
- Bu oyunu oynamak için stressiz.
- Farklı misyonlar ve hedef
- İyi ses efektleri
- Gerçek zamanlı aslan avı deneyimi
- FPS 3D çekim oyunu
- Mükemmel silahlar ve zum
- Ortalık hayvanlar avcılık
- İnanılmaz vahşi aslan simülatörü

Şimdi vahşi hayat hayvanlarının avlanma mevsimleri. Keskin nişancı 3D oyun çekim becerilerini ekstra sıradan yapacaktır. Modern silahları kullanarak bu devri keskin nişancı avı ol. Avlanmayı gizli bir katil misyonu gibi planlamanın zamanı geldi, çünkü gerçek avcı bu işi yapıyor.keskin nisanci aslan Avcılık m bilgisayardan nasıl oynanır?:

keskin nisanci aslan Avcılık m’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda keskin nisanci aslan Avcılık m oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, keskin nisanci aslan Avcılık m'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de keskin nisanci aslan Avcılık m'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza keskin nisanci aslan Avcılık m indirebilirsiniz.
İndir : keskin nisanci aslan Avcılık m
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan keskin nisanci aslan Avcılık m’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden keskin nisanci aslan Avcılık m heyecanına ulaşabilirsiniz.