AndroidApkIndirPc  »  Simülasyon  »  uçağı: uçuş simülatörü
uçağı: uçuş simülatörü PC İndir

uçağı: uçuş simülatörü İndir PC

Tarih: 24 Ocak 2017
(465.832)
  • kategoriler: Simülasyon Oyunlar
  • Sunan: i6 Games
  • Mevcut Sürüm: 1.31
  • Gerektirir Android: 2.3+
  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Paket Adı: com.i6.FlightSimulatorAirplane3D

uçağı: uçuş simülatörü PC İndir

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan uçağı: uçuş simülatörü'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde uçağı: uçuş simülatörü oynama keyfini yaşayabileceksiniz.
uçağı: uçuş simülatörü PC İndir
uçağı: uçuş simülatörü Screenshot

Uygulama Açıklaması

uçağı: uçuş simülatörü is a Simülasyon game developed by i6 Games. The latest version of uçağı: uçuş simülatörü is 1.31. It was released on Jan 24,2017. You can download uçağı: uçuş simülatörü 1.31 directly on https://www.androidapkindirpc.com. Over 465.832 users rating a average 3.9 of 5 about uçağı: uçuş simülatörü. Coming to join them and download uçağı: uçuş simülatörü directly! uçağı: uçuş simülatörü PC İndir, uçağı: uçuş simülatörü 3D harika bir yeni 3D Uçak Simülatörü oyunu sinek haline pilot ve hedefe ticari jet uçmak. Kılavuzu ve doğru hedefe baş sağlamak kendinizi daha pilotu çizgili kazanmak için zaman sınırı içinde hedef havaalanında noktaları ve arazinin tüm geçmesi için yol noktaları tüm aracılığıyla uçağınızı yönlendirmek. Sizin hedef bölgeye vardığında, kaza için dikkatli olun, aşağı uçağı yavaşlatır ve iniş için hazırlamak!Pistte doğru Uçağını rehberlik ve seviyesini tamamlamak için işaretli bölgede park edin. Uçağını park ederken, otobüs önlemek için çok dikkatli olmak, vb helikopterler çalışma yol boyunca park etmiş.uçağı: uçuş simülatörü bilgisayardan nasıl oynanır?:

uçağı: uçuş simülatörü’i PC ve MAC cihazlarınızda, klavye ve mouse ile full ekran oynayabilirsiniz. Bilgisayarda uçağı: uçuş simülatörü oynamak için bir çok seçenek mevcut ancak bunun için en stabil Android emülatörü olan Bluestacks’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bluestacks programının kurulumundan, uçağı: uçuş simülatörü'ı nasıl açacağınıza kadar anlatacağım blogda, adımları takip ederek siz de uçağı: uçuş simülatörü'ı bilgisayar üzerinde oynamaya başlayabileceksiniz.

1. Bluestacks İndir
BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İndir : Bluestacks
Bilgisayarınıza BlueStacks'i indirdiyseniz alttaki bağlantıları kullanarak Android cihazlarınıza uçağı: uçuş simülatörü indirebilirsiniz.
İndir : uçağı: uçuş simülatörü
2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
3. Bluestacks’ın oldukça basit olan kurulumu tamamladıktan sonra buradaki bağlantıdan uçağı: uçuş simülatörü’in APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş- > Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.

4. Artık bilgisayarınız üzerinden uçağı: uçuş simülatörü heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

uçağı: uçuş simülatörü 1.31 İndir PC
( 24 Ocak 2017)
uçağı: uçuş simülatörü 1.30 İndir PC
( 22 Kasým 2016)
uçağı: uçuş simülatörü 1 İndir PC
( 17 Eylül 2015)